| NewAvenger a întrebat:

SAL TPU sunt pe Orange, am niste puncte ThankYOu si vreau sa-mi cumpar Samsung galaxy s3. e 299 euro+ pantera 21 si my smartphone15 deci e al naibii de scump.

Pot sa-l cumpar la liber de la Orange? La cosmote am vazut ca merge.La Orange il pot lua doar la abonament?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Dar stai asa, de ce neaparat de la orage? poti cumpara la liber si de pe internet, si e si mai ieftin, ca la Orange is cam hoti sincer sa spun

| NewAvenger explică (pentru sltlp):

Am puncte Thank You la Orange si ma ajunge mai putin!

| NewAvenger explică (pentru sltlp):

Am puncte thank you, si vreau sa profit de ele ca altfel expira! La alte retele nu ma intereseaza

| sltlp a răspuns (pentru NewAvenger):

Eu inteleg ca ai puncte, dar eu doar ziceam. Si eu is la Orange, si eu am puncte, stiu ce si cum. Mergi la ei si intreaba cel mai bine