| NewAvenger a întrebat:

SAL TPU sunt pe Orange, am niste puncte ThankYOu si vreau sa-mi cumpar Samsung galaxy s3. e 299 euro+ pantera 21 si my smartphone15 deci e al naibii de scump.

Pot sa-l cumpar la liber de la Orange? La cosmote am vazut ca merge.La Orange il pot lua doar la abonament?
PS:Neaprat de la ORANGE!

1 răspuns:
| SERIOUX a răspuns:

Stiu ca vrei neaparat de la Orange pentru ca ai puncte. Dar cele mai ieftine produse sunt pe www.emag.ro. Eu de acolo imi cumpar toate electronicele si piese de calculator, telefon etc. Crede-ma e cel mai bun si mai sigur site, plu ca transportul e gratis si plata o faci la primirea produsului nou nout sigilat. Bafta!;)