| NORSCK a întrebat:

sunt un mare fan Lady Gaga si cu toti stim ca aceasta artista nu e vazuta de toti cu ochi buni. Cunosc persoane care nu o suporta si cand ma intalnesc cu ele nu stiu ce sa fac sa spun ca imi place sau sa le dau dreptate lor?

Răspuns Câştigător
| Wotan a răspuns:

Pai argumenteaza de ce iti place si da-le peste nas, fiecare cu gusturile lor daca rad de tine cauta si tu ceva la artistii lor si razi de ei, e cam uratica dar si mie imi place pentru excentrismul ei. mai mult nu am analizat ca nu canta pe gustul meu big grin

1 răspuns:
| jucasergiu a răspuns:

Si mie imi place foarte mult ledy gaga.Poi da si eu cunosc persoane care o detesta dar eu am parerea mea si nu-mi pasa de ce zic altii despre ea...asa ai putea face si tu.