| inna13nov a întrebat:

Am o problema si ma gandeam ca ar trebui sa va intreb. Uneori cand vin de la scoala ma intalnesc pe drum cu un baiat de care imi place da' nici nu il cunosc. As vrea sa ii spun ceva da' nu stiu ce. Ce sa ii spun?

Răspuns Câştigător
| LifeIsMyColor a răspuns:

Paii incearca sa intrii in vorba cu el cu chestii gen : " Heii te'am mai vazut pe aici! Locuiesti prin zona?" si apoi sa incerci sa te imprietenesti cu el. Alta solutie ar fi sa iti intrebi colegii de scoala daca il cunosc si daca il cunosc iti pot face cunostinta cu el :]. Cam asta ar fi. Bafta!

1 răspuns:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Buna,

Poti sa incepi sa vorbesti cu el, in primul rand ai putea sa ii spui : "BUNA" si vei vedea daca iti va raspunde dar eu zic mai intai sa incerci de la prietene care il cunosc (daca il cunoaste vreo prietena de ata)sa afli mai multe despre el, ca dupa aia sa nu fii surprinsa ca fumeaza chestii deastea.Succes~