| A†Raç†iê dIncøLØ de mØrmaN†° a întrebat:

Buna TPU.Sunt un pic cam ciudata nu sunt nici grasa nici f slaba pentru varsta mea arat destul de ok dar eu am inceput de la un timp sa mananc f multe fructe iaurturi si fara mancare prajita si etc dar ma simt un pic ciudat stiti cumva de la ce poate fi? fundita cel mai bun raspuns repedE:*

Răspuns Câştigător
| LostInDreams a răspuns:

Poate din cauza ca iti schimbi modul de viata si stilul alimetar. Daca inainte mancai mult si prost si acum ai inceput sa manaci sanatos corpul tau se adapteaza la schimbari si e normal sa te simti ciudat. O alta varianta ar fi, doar daca mananci doar iaurt si fructe, este clar ca ai nevoie de mancare solida, corpul tau sufera de lipsa de calciu, nutrimente, proteine. Daca vrei cumva sa tii o dieta nu te imfometa, mai rau faci. Du-te la medicul de familie si intreaba, ori la o farmacie. ti se vor da sigur indicatii exacte.Mult succes!