| sexymamy a întrebat:

Buna din nou, iar am probleme! De cand m-am despartit de prietenul meu nu mai am niciun chef de viata. Asta ca asta, a trecut, acum nu ma mai gandesc la el. Am am trecut printr-o cearta cu prietenele mele :-s. Mai exact : noi suntem 3 prietene iar in urma certii am ramas eu singura straight face, si de atunci nu mai am niciun chef de nimic... manac doar un sandwich pe zi... stau toata ziua in casa, sunt suparata. Nu stiu ce sa zic. Vreau niste idei, cum sa imi mai inveselesc viata, dar fara prieteni! Pentru ca cele mai importante au disparut. Ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| ioanadanny a răspuns:

Stiu cum te simti sad si prietenul meu e plecat de o zi si parca nu rezist sad si la fel nici eu nu mananc si nu dorm..pff ..eu incerc sa ma obisnuiesc cu prezentul.

| Azµre a răspuns:

Fii mai sociabilă, te-ai certat din prostie, mai mult ca sigur ți-ai vărsat nervii pe prietenele tale. Acum eu nu cunosc relația ta cu ele, nu pot spune că eștu tu cea vinovată sau ele. Vrei să discutăm mai multe îți las un id pe mesageria privată.

| Burlacu006 a răspuns:

Pai du-te si tu intr-un parc de distractii ceva poate te mai imprietenesti si tu pe acolo cu cineva.

| Nicux1 a răspuns:

Inceaeca sa te impaci cu prietenele tale sa-ti ceri iertare si sa nu mai suferi dupa un fost.Se consuma neuroni incuperabili, iar a varsta ta e pacat.