| ktystyna a întrebat:

Mi-am cumparat de curand un telefon VODAFONE 575 facut pe platforma ALCATEL OT... Vreau sa descarc talking tom chat,jocuri pentru acest telefon, teme, aplicatii,,,,,,,, dar am dat pe mobile9.ro dar nu sunt pentru acest telefon.

Va mrog ajutati-ma...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc dar acel joc ruleaza doar pe telefoanele cu sistem de operare Android, de aceea nu-l gasesti pentru modelul tau.

| ktystyna explică (pentru anonim_4396):

Dar telefonul meu are android stiu sigur

| anonim_4396 a răspuns (pentru ktystyna):

Nu gasesc nici cum pe Google un site care sa-mi detaileze exact pe ce sistem de operare ruleaza, dar daca zici ca sigur e Android inseamna ca ai putea sa te joci jocul ala Talkin`Tom. Dar ma indoiesc deoarece telefonul are un procesor slab. In fine, daca are Android telefonul inseamna ca sigur are si o aplicatie instalata numita Android Market, Play Store etc. ( Market Play este notata in cam toate telefoanele ). Acolo ai o sectiune unde poti da search pentru aplicatii. Cauta Talkin`Tom si vezi daca-ti apare vreun rezultat. Daca nu-ti apare acolo inseamna ca telefonul tau nu ti-l poate rula.

4 răspunsuri:
| Raresbv_Stanescu_1991 a răspuns:

Nu ai android