| Dinozaurmicsiroz a întrebat:

TPU toti prietenii imi spun ca sunt frumoasa, dar eu nu cred ca sunt frumoasa ci urata, ce parere aveti voi?confused

Răspuns Câştigător
| HotChoclate a răspuns:

Ca cineva sa te placa trebuie sa iti placa mai intai tie de tine.Conteaza atitudinea.pari mai frumoasa daca esti sigura pe tine.

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Conteaza ce parere are o persoana de la kilometrii distanta despre aspectul tau fizic? Conteaza ce spui, ce gandesti si ce faci. M-am saturat de atata superficialitatestraight face

| mikilooooooooo a răspuns:

Esti prea plina de tina punand intrebarea asta.
pup

| Mihaela_1499 a răspuns:

Buna.
Nu conteaza ce zic unii si altii, parerea prietenilor e importanta dar in acelasi timp si neinsemnata.
Fa o lista cu 30 de lucruri care iti plac la tine, fizice si morale, si o sa te simti mai bine.
Cu drag, Diana.

| adaaax a răspuns:

Nu conteaza ce cred altii, ci ce anume crezi tu despre tine...parerea mea.

| EmySweety a răspuns:

Vrei laude? De la mine nu o sa le aiwinking

| BuggsBunny a răspuns:

Poi.depinde nu stiu sigur cum arati. daca arati ca cea din poza de la ava(de sus) atunci esti tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ehmm... vrei doar sa primesti complimente. Esti obisnuita, nici frumoasani urata tongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei doar sa primesti complimente, deoarece si tu te consideri frumoasa, si iti place saii auzi peceilalti cum te lauda. Sa revenim, nu esti nici frumoasa, dar nici urata. tongue

| Dinozaurmicsiroz explică:

Nu vreau laudee! vreau doar parerea voastra si atata tot!

| manzu a răspuns:

Esti ca o zana nebun-o

| CrAzYBoY a răspuns:

Esti foarte Frum:*