| LoveGivesYouWings a întrebat:

Hei ce as putea pune pe un blog chesti mai nu stiu.simple si frumoase si mai ales ce nume as putea sa ii pun blogului pls.help (funda love struck)

2 răspunsuri:
| deeutzy a răspuns:

Numele sa fie unul care te reprinta...iar pe blog scrii tot ce iti trece prin minte

poti face pagini cu intrebari de la cei ce iti urmaresc blogul

poti scrie despre fiecare vedeta in parte

sa ai pagini de pareri despre ce mai trebuie sa pui pe blog

sa ai poze pe blog si descrierea lor cu filmele si serialele sau jocurile care iti plac

| Orlando72 a răspuns:

Ex: LiiiNaaAblogz pentru numele blogului sau cum te cheama: cumtecheamablogz...