| amaranth a întrebat:

Trebuie sa primesc un pachet prin Fan Courier. In cat timp ajunge? Si daca stau in comuna, imi vine acasa sau la posta? Cum se procedeaza? Si cat este taxa de transport?

3 răspunsuri:
| emaalexandra97 a răspuns:

Eu stiu sigur ca vine la 2 zile dupa ce a fost facuta comanda.depinde de unde ai comandat, unii vin acasa, altii trimit prin posta. taxa de transport uneori varoaza in functie de greutatea produsului. sper ca ti-am fost de ajutor

| squarehead a răspuns:

Timpul variaza intre 48ore-7 zile. Taxa este cam intre 15-25 lei, iar comanda iti vine acasa. Dar chestile astea le gaseai si pe site-ul pe care ai facut comanda

| aLexx_6290 a răspuns:

Pai la 48 de ore de cand ai facut comanda! si plata de obicei este pana in 10 leihappy
si vine la u acasa! nu la posta!
funda?