| anonim_4396 a întrebat:

Trec în clasa a VIII-a, și îmi e puțin cam frică. Am auzit că anul acesta o să fie cel mai greu. Voi ce părere aveți? Este greu sau ușor?
Mulțumesc! Fundă+vot.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună! După cum au scris și cei dinaintea mea, dacă înveți serios, zi de zi, nu va fi greu. Uite un mic ajutor, folosește-l de pe acum cât e vacanță și ai mai mult timp liber http://lecturirecenzate.ro/

| AndyLavy a răspuns:

Buna. daca inveti nu are de ce sa fie greu..intr-adevar este mai dificil deoarece ai niste examene e datla sfarsit insa nu trebuie sa iti fie frica. fii atenta la ore, si totul o sa fie bine. eu tocmai am terminat a 12a. Succes, si sper sa ai rezultatele pe care le astepti.

| Mooonsure a răspuns:

Buna. in una din intrebarile tale am vazut ca avem aceeasi problema. dureri de cap si stare de voma. te rog. spune.mi daca ai fost la doctor pana la urma..si ce ti.a spus. Lasa un id daca nu vrei sa vorbim aici. Mersi mult. BTW. sunt fata, sa nu crezi ca este vreun disperat.

| alexxxu a răspuns:

Cel mai frumos antonguedar trebuie sa mai si invetilaughing

| ILikeSummer a răspuns:

Daca inveti nu iti va fi greu. Dar trebuie sa inveti ca ai niste examene. Daca prinzii totul de acum, la examen nu iti va fi asa de greu.Eu tocmai am terminat a 8-a.Bafta!happy