| Cristian7409 a întrebat:

trec printr-o problema mai delicată cu penisul meu,Se pare când 'belesc' capul penisului si îl ating simt o durere inconfortabila,o senzație de usturime, vreau sa menționez că am 16 ani și nu am întreținut relații sexuale, Poate aveti un răspuns pentru problema mea.Multumesc!

1 răspuns:
| GdX a răspuns:

Poate fi o infectie datorita igienei precare. Nu iti fie rusine, spune-le parintilor sa te duca la un medic urolog. Sau te duci singur ca esti destul de mare. Te speli bine inainte si te duci la consult.