| Revelionu74 a întrebat:

Bună, TPU! Un prieten m-a întrebat dacă am bonuri de la benzinărie că are nevoie cineva de ele, dar nu a mai întrebat de ce. Ce poți face cu aceste bonuri? Le poți folosi la ceva?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru decontare la vreo firma ceva

| sierra1 a răspuns:

își decontează omul transportul, la vreo instituție. Aia e...

| dullcat a răspuns:

Buna.Da, pentru decontare benzina, sau poate pentru promotii la care nimeni nu castiga.Si mie imi cerea o prietena bonurile de la librarii, mama ei fiind profesoara.