| Iana19 a întrebat:

Bună! Știe cineva dacă se poate achita cu cardul de bonuri Sodexo la Dedeman?
Mulțumesc!

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu se poate cu card social.
E doar pentru alimente.

| darrio2007 a răspuns:

Cand va avea si produse alimentare, poate ca da.

| ReddY25 a răspuns:

Dedeman e magazin de materiale nu alimentar

| Marius22222222222 a răspuns:

Sunt orașe în care acceptă

| LaviniuA a răspuns:

Bonurile de masa sunt pentru cumparat mancare. Dedeman nu vinde mancare. Poate doar la bufetul magazinului sa primeasca bonuri. Dar eu nu m-as risca sa mananc ceva acolo... acolo e pentru muncitori probabil.

| IceRope a răspuns (pentru LaviniuA):

Muncitorii sunt suboameni, sau care-i faza? Acolo mănâncă inclusiv staff-ul Dedeman. Cap de plută...

| IceRope a răspuns:

Poate doar la bufetul magazinului, dacă acceptă.

| IarsiIar a răspuns:

Nu. Sodexo este strict pentru alimente.

| MarcelSpataru a răspuns:

Nu se poate achita cu cardul de bonuri Sodexo la Dedeman. Dedeman nu este un partener al programului de bonuri de masa Sodexo si nu accepta plata cu acest tip de card. Pentru a plati cu cardul de bonuri Sodexo, trebuie sa te duci la un partener al programului, care poate fi gasit pe site-ul Sodexo sau prin intermediul aplicatiei mobile.