| Papadopolina a întrebat:

unii stiti despre baiatul ala de care imi place mie. ei bine aseara(seara de sf.andrei)l-am vista toata noaptea.deci visam ceva ma trezeam si iar il visam deci toata seara l-am visat dar nu am facut nimic gen sa pun busuioc sub perna sau cv de genu.eu nu prea cred in chestii de genul asta dar spuneti-mi oare poate sa fie adevarat?
P.S.scuze categoria

1 răspuns:
| freakazoid a răspuns:

Evident ca nu! E doar un vis, nu o sa-ti zica viitorul. Dar e foarte frumos cand visezi pe cineva drag.