| Matar_Khaled_1990 a întrebat:

Urgent ajutati-ma,am un cont de YouTube,si fac niște videouri, Miam activat monitisation (funcția aia de facut bani pe YT) dar imi apare 0, 00$ la cate vizualizari/abonați/likeuri ar trebui sa imi apară banii? Dati-mi mai multe detalii etc funda

1 răspuns:
| Niiiicu a răspuns:

Salut,pentru a aplica pentru a incepe sa strangi bani trebuie minim 50 de videoclipuri, 1000 de abonati si 10.000 de vizualizari, odata indeplinite aceste conditi faci o cerere care este acceptata sau nu in termen de 2 saptamani si de abia dupa asta trebuie sa iti faci si un cont adsene pe care trebuie sa il lipesti la contul de youtube si de abia apoi incepi sa strangi bani intre 10-100 dolari/1000 vizualizari