| BackAgainToTPU a întrebat:

Aveti cont de youtube? Cate vizualizari aveti in total la videouri?

3 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Am cont dar nu am pus inca nimic pe youtube laughing

| tatiana123 a răspuns:

Buna imi poti trimite mesaj cu niste status compuse de tine de dragoste am auzit ca poti compune te rog nu merge sa trimit mesaje...

| DeyvDavid a răspuns:

Am un cont si am pus doar o piesa (programul cu care am filmat nu mai merge) si are 24 video si l-am postat de 1 luna deci daca postezi un filmulet (in caz ca nu ai facut-o nu te astepta sa ai 53 de milioane de vizualizari de abia in 1 luna... Sper ca te-am ajutat! Fundita te rog!