| TCosmin a întrebat:

URGENT! Probleme cu o fata de la mine din clasa.Treaba e ca amandoi ne placem doar ca nu pot eu sa o bag pe ea in seama.Ma intimideaza groaznic.Acum mai nou ea este intro relatie cu unul pe fb.Am vazut pe contul lui.MMM.Dar cu toate asta ea isi da toata silinta sa ne apropiem. Ne terorizam cu privirile si atat.Sunt confuz si un pic gelos.Eu de obicei nu prea m am dat la fete, mie placandu mi mai mult bataie, violenta.Si din aceasta rautate ea m a scos. Cum sa fac ca pe mine scoala ma prost dispune. Azi vineri nu merg, lasand ca luni sa incep asaltul. Ceva sfaturi si o rugaciune pentru mine va rog. La Multi Ani fetelor si femeilor.VA PUP.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate daca ti-ai schimba un pic comportamentul ai avea o sansa sa o cuceresti, fetelor nu le place violenta si batausii

| TCosmin explică (pentru mona):

Nu, acum sunt mai bine, doar trebuie sa o imbratises si...in prezenta ei
devin sentimental ceea ce nu e bine, daca intelegi. Pana luni o sa mor de nerabdare.

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Ce telenovela, gogule laughing. Eu zic sa facem telenovela mai frumoasa si sa te pui si tu intr-o relatie pe fb cu cineva.