| Gymy a întrebat:

va crescut maselele de minte? cum a fost, va durut? la ce varsta?

4 răspunsuri:
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Eu am 17 ani si imi creste una. pe mine una nu m-a durut deloc.multi se plang ca au dureri in timp ce le creste.acum depinde de persoana. eu n-am treaba.hee hee si imi creste si corect nu trebuie scoasa happy

| CLau8GeRrY a răspuns:

Pai mie pe la 12-13 ani, dar la nimeni nu e la fel[ex: poate sa.tzi creasca si la 30 ani] si nu doare, doar de gadila gingialaughing...iti vine sa rozi orice ca si un cainelaughing

| Feri a răspuns:

Mie mi-eu crescut amandoua de curand am 17 ani dar.sincer 2-3 saptamani m-au durut in continuu zonele respective

| Gymy explică:

Nu stiu cui sa-i dau fundita :d

dar in schimb am dat voturilove struck