| deeeeeeeeeeeeeeeeeeea a întrebat:

Buna TPU.O intrebare:
De unde stiu cand un baiat ma place?

Răspuns Câştigător
| HELBINSKI a răspuns:

Draga deeeeeeeeeeeeeeeea.
Este foarte simplu. El se uita la tine, tu la el. Zambeste mai mereu cand esti prin preajma, se emotioneaza. Iti povesteste multe si se balbaie sau vorbeste repede.
Se inrosete in obraji.
happy

5 răspunsuri:
| Scarbo a răspuns:

Aratate goala in fata lui, daca vrea sa ti-o traga atunci te place.

| MrUnknown a răspuns (pentru Scarbo):

E o regula? laughing)

| Scarbo a răspuns (pentru MrUnknown):

Parerea mea e ca asa functioneaza iubirea asta a voastra.

| MrUnknown a răspuns:

Iesi cu el mai des, vorbiti mai des. O sa iti dai seama.

| Camy149 a răspuns:

Pai depinde. Te place daca de exemplu insista sa te ajute, sau cand te privesti mult timp, sau intr-un anumit mod, adica diferit. De obicei atunci cand baiatul care te place iti vorbeste au o anumita sclipire in ochi happy.