| gingergirl1 a întrebat:

Va rog ajutati-ma!happy De unde stiu ca cineva mi-a dat accept la twitter?(i-am trimis cuiva o cerere de prietenie si nu stiu daca a acceptat-o) Adica cum imi dau seama? Multumeschappy FUNDAlove struck:*

1 răspuns:
| alina453 a răspuns:

Buna. Te poti uita la profilul tau, in lista de urmariti si vei vedea daca si persoana respectiva te urmareste. Sau daca ti-ai setat sa primesti e-mail atunci cand cineva nou te urmareste, iti poti verifica inbox-ul.