| anamaria0974 a întrebat:

In curand este ziua tatalui meu si vreau si eu cele mai frumoase urari de "la multi ani" pentru zi de nastere. Mmultumesc

1 răspuns:
| dydybyby8 a răspuns:

Pentru tatal meu care implineste azi o varsta frumoasa (si aici spui cati ani implineste sau poti sa nu mentionezi)ii urez un calsuros si sincer :La multi ani! cu multa sanatate, bucurii si ca orice dorinta sa ti se implineasca. Vreau sa-ti multumesc pentru tot ce ai facut pentru mine, pentru dragostea ta, intelegerea de care ai dat dovada.Te iubesc mult si vreau sa-mi fii mereu alaturi.e buna? daca vrei mai poti face niste schimbari daca ti se pare ca e prea siropoasa. funda?:X