| Gabriela144 a întrebat:

va rog foarte mult sa ma ajutati. de ce cand vreau sa-mi fac un id nou, introduc datele personale dar cand dau la new accont messenger sau ceva de genu bag acolo in pagiana aia de logare bag id-ul si parola dar intotdeauna imi zice ca nu sunt bine ori id-ul ori parola

2 răspunsuri:
| Coriine a răspuns:

Hmm,deci sa bagi un id care iti spun ei ca este ok si ca nu apartine nimanui, parola sa fie peste de 6litere, in fine aceste lucruri presupun ca le stii.Nici eu nu am stiut cum se face, dar mi-a spus un prieten ca la casuta unde introduci varsta, trebuie sa alegi un an astfel incat tu "ai fi mai mare"de 18ani.Eu am 14 ani si nu imi pun data nasterii fixe pentru ca nu merge, si de fiecare data pun anul 1990laughing ca sa functioneze. Succes :*. Sper ca vei reusi. PS:ai grija sa bagi acel cod de la sfarsit corectwaiting.

| Liviu a răspuns:

Eh si eu m-am chinuit cam 30 de min o ora pn mi-am facut un idd mai complicat laughing