| Sk8Boy10 a întrebat:

Buna TPU va rog foarte mult sa ma ajutati, deci am un nokia 2730 classic si am o problema cu cablul de date inainte mergea perfect dar acum imi zice lipsa raspuns de la gazda si habar n-am ce sa fac daca e vb de un driver va rog dati-mi site de unde pot downloada ( am windows 7 ) sau daca stiti alta metoda de a-l face sa mearga plsss

Răspuns Câştigător
| UTILIZATOR0 a răspuns:

S-a stricat cablul, nu mai face bine o conexiune de aia numai merge.Nu e de la windows sau driver.Du-te sa-ti schimbi firu'. Cauta pe net fir de conexiune sau in piata daca esti din bucuresti. Daca nici asa nu merge, s-a cam belit ceva.Reinstaleaza windowsu si daca nici asa,roaga un prieten sa-si descarce pe telefon ce vrei tu,muzica, picturi, jocuri bla bla si sa-ti trimita prin bluethoot fisierele.In speranta ca ti-am fost de ajutor.