| maduutssaa a întrebat:

Buna TPUkiss. Va rog mult sa ma ajutati. Abia acum cateva zile mi-am reinstalat windosu si am urmatoarele probleme.DE exemplu am niste poze pe stick cand bag stikul in pc sa bag pozele se blocheaza cand dau sa mut pozele la fel patesc si cu cardul cand il bag mi se blocheaza. apoi de ex am niste poze pe deskpto cand dau sa le mut intr-un folder se blocheaza. dupa nici nu mi se deschid pozele. dau clik p poza sh imi apare sa selectez programul prin care doresc sal deschid sh dau la "Windos pictures and fax viewer. sh imi da asa:Invalid acces to memory location". apoi daca dau sa deschid prin alte programe nu merge. dupa. cand dau la messenger sa imi adaug o poza la avatar dau la browse sh cand dau p poza se blocheaza din nou...inainte sa`mi reinstalez windosu asta nou.si la cel vechi facea la fel.sh m`am gandit sa-l reinstalez...va rog mult ajutati`ma.sh aici nu numai pozele se blocheaza orice altceva as vrea sa mult un program un document o melodie un joc orice dau sa-l mut dintr`o parte intr`alta intr-un folder ceva se blocheaza.va rog mult sa ma ajutati dau fundita sh pentru celelalte raspunsuri dau vot:X pentru ajutor multumesc foarte mult:*:*:*

1 răspuns:
| QWERTYUIOP_4024 a răspuns:

S-ar ptea sa ai virusi, fa untest online, sau du-te la un operator