| inna1995 a întrebat:

TPU sad.
Va rog sa imi da-ti si mie niste status-uri [mesaje] pentru prietenul meu care de la o vreme ma cam evita si sta mai mult cu prietenii lui broken heart vreau sa stie ca ma doare cand ma da la o parte pentru prietenii lui. crying

Si sa imi da-ti niste sfaturi. Cum as putea sa ii spun toate astea fara sa il supar pentru ca se supara foarte repede si stiu ca nu e bine ce fac si ca ar trebui sa stau si sa vorbesc cu el dar imi e frica sa nu se supere si sa nu il pierd si de asta prefer sa tin totul in mine si sa sufar fara ca el sa stie.
Sper din suflet sa ma puteti ajuta. Si va rog fara jigniri sau alte vorbe care nu imi sunt de folos. Dau funda la cel mai bun raspuns! sadsadsad

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Sa nu ii spui ce te deranjeaza la el pentru ca se supara, e prea deplasat gestul.Asta nu e relatie in primul rand. Eu in locul tau i-as spune direct, nu ma intereseaza ca se supara si ca ne despartim. Cel putin asa imi dau seama daca merit sa-mi pierd timpul cu el, sau nu.Deci spune-i ca nu-ti place ca petrece mult timp cu prietenii lui, si cu tine deloc.