| vanilivanessa a întrebat:

Buna TPU.va rog sa imi spuneti parerea voastra dar mai ales sa nu ma criticati! sunt fata oricum va puteati da seama dupa nume dar v-am spus ca in ziua de azi sunt multi utilizatori cu conturi false.am 14 ani.parintii mei sunt foarte severi si din cauza asta nu prea mai comunic orice cu ei. mai bine tac din gura decat sa zic ca am o nelemurire.acum cateva zile mi-au interzis sa am prieten sau sa ies cu prietenii [ fetele ] la un suc intr-un pub! toate celelalte prietene ale mele au si prieten si merg si prin baruri si invata destul de bine.si eu invat bine dar nu am voie sa fac ce fac prietenele mele.este normal? mentionez ca am avut doar ghinion in dragoste.am placut multi baieti dar ei nu ma plac iar acum cand cineva ma place si si eu il plac nu putem fi 'impreuna sau iesi la un suc intr-un pub! nu am avut niciun prieten adica iubit pana acum si nu am fost nici untr-un pub! stiu ca o sa ziceti ca sunt prea mica ca sa am iubit dar dragostea nu are varsta! va rog sa ma ajutati si sa nu ma criticati, nu stiu cati sunt in situatia mea dar este groaznica. poimaine ar trebui sa ies cu un baiat iar ai mei m-au intrebat cu cine? unde? si cine mai vine? ce sa faci cu acel baiat? mentionez ca suntem prieteni foarte buni. vreau urgent cat mai multe raspunsuri.ps : am suferit enorm din cauza ca acei baieti nu ma placeau iar acum chiar am nevoie de cel care ma place.ce sa fac sa ii conving pe ai mei sa ma lase sa ies cu el?

1 răspuns:
| xXveronikXx a răspuns:

Pai nu le spune si gata! e cea mai buna alegere... intalnestete cu el pe ascuns cand iesi afarawinking funda?