| anauta a întrebat:

Buna TPU va rog sa imi spuneti si mie de unde pot descarca muzica online gratis dar sa fie legal pentru ca am auzit ca pe unele site-uri este ilegal sa descarci muzica mersi

2 răspunsuri:
| TheCritic a răspuns:

Pentru muzica eu folosesc Free Youtube Downloader. E de fapt un program pe care il descarci si apoi copiezi link-urile melodiilor de pe Youtube si ti le descarca in computer. Numai bine! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atâta timp cât butonul de " Download " este disponibil şi poţi să-l accesezi, înseamnă că este legal.