| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ceva:daca descarci muzica si filme online e ilegal si ve-i fi pedepsit prin lege. Care intreaga poveste de fapt? (Stiu ca era ilegal si inainte dar am auzit asta de curand)

1 răspuns:
| Aduutza1993 a răspuns:

Inceraca sa descarci muzica dupa fisiere sigure,care nu implica vreo aderesa de mail sau alte detalii. Poti downloada muzica dupa zippy share, vitan club, hot files apasand downoload si salvand melodia in PC. Daca consideri ca te-am ajutat imi acorzi funda? tongue