| Lyvyw a întrebat:

Spamul sau muzica descarcata ilegal se pedepseste cu ani de puscarie sau amenzi? De unde pot descarca muzica gratuit si legal? Si daca puteti va rog sa imi lasati un site de unde sa ma informez despre cum e corect sa folosesti calculatorul si ce nu trebuie sa faci. Mersi!

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Daca tu descarci ilegal pentru tine nu e problema, ca asculti tu muzica acasa.
Se pedepseste comercializarea muzicii sau filmelor downloadate gratuit. Deci daca nu scoti profit, nu ai de ce sa iti faci griji.

| Lyvyw explică:

Deci nu se pedepseste daca am facut videoclipuri cu acea muzica? Nu ca sa le vand, ci ca sa le postez pe facebook sau youtube.