| PiScOtElL a întrebat:

va rog sa ma ajutati...am mare nevoie de ajutor, eu cu o fata ne certam mai tot timpu, si tot spune ca nu sunt tare, de gasca, vreau si eu sa fiu de gasca dar nu stiu cum, ajutati-ma, va roog... cel mai bun raspuns primeste funda + vot

Răspuns Câştigător
| WTFuck a răspuns:

Hai mai, nu asculta ce zic unii si altii,ea zice asta de nervi ori te uraste sau chestii din astea tu nu trebuie sa pui la suflet. Fiecare om e de gasca, ea zice asta din rautate daca va certati mereu nu mai sta cu ea sau mai bine sincer nu mai vorbiti deloc nu o asculta! Dar, stai calma ca ea zice asta din rautate nu inseamna ca nu esti de gasca...happy

4 răspunsuri:
| anOnimat01 a răspuns:

Buna! Pana la urma sunteti chiar asa bune prietene de nu poti incerca sa o eviti daca tot va certati tot timpul? cred ca nu odata ce nu va intelegeti! NU trebuie sa dai atentie la toata lumea! Fiecare in stilul lui este de treaba dar totul depinde de cei din jur si de grupul din care faci parte! Incearca sa fii chiar tu insuti si sa nu asculti ce zice toata lumea! Darr daca insisti si chiar crezi si tu pana la urma ca este asa[desi nu cred] incearca sa vezi ce te`ar putea avantaja pentru a fi ok pentru prieteni din jurul tau! Dar tot consider ca este putin exagerat!

| Iuli_9028 a răspuns:

Si daca cineva cu care te certi zice ceva despre tine. inseamna ca asa e? poate e doar invidioasa pe tine sau poate vrea sa te schimbe.

| Iuli_9028 a răspuns:

Nu o lua in seama... nu merita!

| PiScOtElL explică:

Eu vreau sa-mi spuneti ce sa fac sa fiu de gasca, atat