| Denisa1Elena a întrebat:

Va rog sa ma ajutati, chiar imi doresc enorm de mult sa reusesc! Cam acum aproximativ 2 ani, 1 an jumatate mi s-a spart parola de fb si acum am alt fb dar vreau sa imi recuperez parola, nici de la mess nu o mai tin minte ca o stiam dar intr-un an am uitat-o este si normal, si acum vreau sa imi fac sa mearga si acel cont de fb de la care mi s-a spart parola! Va dau funda cine ma ajuta, si sa imi explicati pas cu pas. Funda+vot la cel care ma ajuta si vot la celelalte comentarii, va rog mult TPU! Ajutati-ma, imi doresc de mult asta sa intru pe fostul meu fb dar acum am vazut ca voi ajutati lumea si m-am gandit ca ma puteti ajuta si pe mine! Va rog mult de tot!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Te ajutam dar ai uitat si ti-a furat ce era mai important! Nu mai poti recupera contul daca nu ai acces la email. Si...asa pentru tine, parola nu ti-a fost sparta, ti-a fost furata.Pe viitor ai grija ce vorbesti si cu cine vorbesti, parolele sunt confidentiale!