| antoniaelena a întrebat:

Va rog sa ma ajutati, e urgent! Imi place de un baiat (varsta 15 ani, eu am 14), i-am spus ca il plac in vara din 2011, si l-am intrebat daca el ma place si a spus ca un pic(a rosit la fara si a zambit), si mi-a spus mai vedem. Dupa o saptamana il vad cu alta.Se uita la mine tot timpul.Acum 2 ani m-a invitat si la revelion de 2 ori, dar eu l-am refuzat, in vara spunandu-i de ce nu am mers si mi-am cerut scuze, spunandu-i ca la anul voi merge.(nu stam in acelasi oras). Am sperat ca anul acesta ma va invita.Si de Craciun la fel se uita la mine tot timpul. El sta in alt oras dar vine in vacante aici, are bunici aici, chiar si parintii si bunicii lui ma plac foarte mult.Eu il iubesc mult, si numai cand ma gandesc ca va pleca imi vine sa morcrying. Ce credeti? Am gresit ca i-am spus ca il plac? Acum oare il mai interesez? CE SA FAC? eu il iubesc.Si oricum din clasa 9-a voi merge in orasul in care e si el, si ne vom putea vedea zilnic. CE CREDETI CA AR TREBUI SA FAC? Astept raspunsuri! :*

5 răspunsuri:
| Chestiuţăă a răspuns:

Eu zic că ar trebui să vorbeşti cu el despre asta, pentru că poate s`a pus cu acea fată pentru că nu i`ai mai dat speranţe şi a crezut că nu`ţi mai place de el. Vorbeşte cu el, încearcă :*. Şi nu, nu ai gresind spunându`i asta, e foarte bine ce ai făcut :*.

| antoniaelena explică:

Mai astept raspunsuri :* va rog

| andufunchi a răspuns:

Pai ai facut bine ca i-ai zis ca il placi dar... daca zici ca e cu alta cred ca l-ai pierdut dar incearca sal recuceresti.si nu stiu mai date si tu pe langa el cand se uita la tine fai cu ochii sau ceva cerei nr de tel si id sa vb sa va cunoasteti mai bine iesiti in oras ceva la un suc
sper a te-am ajutat
astept funda de la tine

| antoniaelena explică (pentru andufunchi):

A fost cu alta 2 zile si atat acum nici macar nu o mai baga in seama.

| andufunchi a răspuns (pentru antoniaelena):

Aaa pai e bine asa inceatca sa te dai tu pe langa el smugsmug
funda?