| Luciana1222 a întrebat:

Buna TPU va rog sa ma ajutati si pe mine cu ceva! As vrea sa fac un grup pe WhatsApp si nu am idei! Nu am idei ce nume!

Multumesc! +Funda♥♥♡♡♥♡!

Răspuns Câştigător
| Camicorn a răspuns:

Bună! Poți face un grup cu prietenele tale şi să foloseşti inițialele fiecăreia drept nume. Exemplu : Alex, Maria si Ioana (prietenele); A.M.I ♥ ( numele grupului).
Poți face un grup cu prietenii tăi unde veți trimite poze amuzante, bancuri etc. Îl poți numi " Funny stuff" (lucruri amuzante)
Poți face un grup in care sa povestiți întâmplări amuzante, jenante sau ciudate din viața voastră. Il poți numi "Amintiri din copilărie".
Poți face un grup cu fetele în care discutați despre modă, de exemplu mergeți la o petrecere şi vreți să discutați felul in care vă imbrăcați. Poți să îl numeşti "Fashion" sau "Only girls".
Sper că ți-am fost de ajutor. :3

2 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Universul pământ românesc...

| Yuk11 a răspuns:

Am eu un grup!
Https://chat.whatsapp.com/2ycU88VRVK7BxbvoYXpQTT

*Devil's Home*

_REGULAMENTUL GRUPULUI_

1. Fără reclamă la alte grupuri de pe wapp - kick fară discuţii.```

```2.Nu ai voie sa jignesti un membru/admin - suspendare pe durata de o oră (depinde de gravitate)```

```3. Ceartă moderata - în limita bunului simț.```

```4.Nu aveti voie să schimbaţi numele sau fotografia grupupui fără aprobarea unui admin - kick fără discuții```

```5. Minim 11 ani.```

```6 Membrii care văd reclamă sunt rugaţi să dea tag adiminilor.```

```7. Dacă aveţi probleme pe grup contactați un admin.```

```8. Dacă părăsești grupul nu vei fi adaugat înapoi, dar poți folosi link-ul grupului.```

*_Grup activ incontinuu_*

*_Sper să intraţi și să ne distrăm împreună