| Deasonyka a întrebat:

va rog sa-mi spuneti si mie ce fel de dans este acesta.Adik samba, latino, etc. Vreau sa ma inscriu la o scoala de dans si nu stiu cum sa-i spun instructoarei vreau sa invat sa dansez exact k tipele din video numai k nu stiu exact cum se numeste acest stil de dans. http://www.youtube.com/watch?v=M2TCDFIObuM. Va rog din suflet ajutati-ma. Dau funda :X

3 răspunsuri:
| Deasonyka explică:

Sthiti cumva vreo scola de genu in Bacau?

| Deasonyka explică:

Incerc sa caut si sa vad daca exista o asemenea scoala de acest gen in Bacau.

| Briosik a răspuns:

Cred ca e un fel de Street Dance.thinking