| LittlebaaXd a întrebat:

Buna TPU sad va roog frumos dati-mi un program de editat poze. in care sa pun pe cineva langa mine, dar sa para real nu ca un colajpuppy dog eyes si spuneti-mi si cum sa fac. ca am incercat cu pizap-ul dar nu mergeoh go on. si cu photoshopu nu stiu de unde sa-l i`au. plus acum am windows xp profesional. funda

1 răspuns:
| criss66 a răspuns:

Incearca cu Photoscapewinking Eu il folosesc des pentru multe chestii. Inca nu am incercat sa adaug inca o persoana in poza, insa cred ca ai optiune si pentru asa ceva. Este cel mai diversificat program de editat din cate am folosit. Il folosesc in paralel cu Picasa3, se completeaza unul pe celalalt.