| Chnss a întrebat:

Buna TPU.Vinerea viitoare se da o petrecere la scoala.de halloween.Si ne-au zis profesorii ca nu avem voie cu, costume cumparate decat combinatii de haine sau costume facute de mana.Si nu mai am timp de costum de mana. Dati-mi idei de costume si cum sa le fac simplu sau ceva simplubig grin Multumesc muult:XFunda:*

1 răspuns:
| Lamaitzza a răspuns:

Buna! Pai ai putea sa te imbraci cu niste colanti negri,luciosi chiar, o maleta tot neagra iar pe cap puneti niste urechiuse de pisica. laughing daca nu ai ia o coronita normala, niste sarma, imbraca sarma in niste material (negru) iar apoi picteaza`ti pe fata niste mustati si ai un costum big grin Succes!