| Crystyan_Vlad_1995 a întrebat:

Voi ascultati 6ix9ine sau xxxtentacion?
Pacat ca a muritsad

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Niciuna dragă, noi nu ne stricăm cu chestii d'astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce bine ca a murit rapper-ul de rahat.
Of... Mai sunt inca cativa "cancer de ureche", speram sa se creada si astia mari rahati si sa fie impuscati laughing laughing

| Doja a răspuns:

Daca vrei sa asculti rap asculti WuTang, Grand Master Flash, Tupac, Big, 2 live Crew si altii.

Astia de acum nu au nici versuri, nici mesaj, nici muzica, nici negativ. In schimb au tatuaje pe fata si par de papagal. Nu e nici un pic de talent sau munca in ce face asta.

Dovada : pana si adolescenti de 15 ani pot face muzica comparativa si sa stranga peste un milion de subscriberi in Romania.

Gucci gucci yea
yea gucci gucci yea

| Ancasiatat12 a răspuns:

Ii ascult pe ambii. Tentacion facea muzica foarte faina si chiar am ramas socata cand am auzit ca a murit. Avea toata viata inainte...

| Alexandrappc a răspuns:

Xxxtentacion. Majoritatea pieselor?