| anonim_4396 a întrebat:

voi aveti cum se zice un "prieten adevarat" care sa fie cu voi si la bine si la greu, sa petrecti mult timp impreuna chestii de genul asta...happy

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nici eu nu am amici, singur e mai bine si mai bine va fi cand o sa am o relatie stabila.

| TeManancCuNutella a răspuns:

Buna!
Da... Am 2 prietene adevarate big grin.
Tu ai? puppy dog eyes

| anonim_4396 explică (pentru TeManancCuNutella):

Sincer nu...sad

| TeManancCuNutella a răspuns (pentru anonim_4396):

sad
Lasa ca o sa gasesti odata si odata happy.

| anonim_4396 explică (pentru TeManancCuNutella):

Sper si eu happy

| TeManancCuNutella a răspuns (pentru anonim_4396):

happy
Sunt sigura de asta big grin.

| crysmaria a răspuns:

Prietenii/prietenele nu exista happy
sunt doar de fatada atat in rest esti barfit
Niciodata sa nu ai incredere in prietenii pentru ca va veni un moment cand se vor folosi de slabiciunile tale sa iti faca rau.Cea mai buna prietena este sora /fratele/mama atat.
:*
big hug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

| GwenStefani a răspuns:

Nu, eu nu am un asemenea prieten si desi mi-as dori sa am, ma multumesc asa. Toti prietenii mei foarte buni s-au dovedit a fi neatenti(uitau pana si de ziua mea, chiar daca eu imi aminteam de toate), nu ma includeau in activitatile lor, le era rusine cu mine uneori. Cu greu gasesti un prieten asemenea. Insa ma incapatanez sa cred ca exista. Speranta moare ultima! happy