| mytzzy_8364 a întrebat:

Voi credeti ca acum este vara? Nici primavara nu e ploua si este friggcryingcryingcryingcryingcryingcrying(

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Asta este laughing. Vremea ne joaca feste si fii linistita ca o sa ne saturam noi si de canicula.
Dar pana la urma, care este intrebareabatting eyelashes?

2 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Cum sa fie vara? N-ai aflat? Anul asta din motive economice, sarim peste vara...e deja 4 Octombrie! laughing

| deutza_2137 a răspuns:

Da este vara dar una urata zici ca e toamna.sa anuntat ca cica vara asta o sa fie una urata plna de ploisad