| RoxxuInna a întrebat:

Voi credeti ca in Roma va avea loc un cutremur?
Eu una nubig grinDoamne fereste sa se intaample sa ceva

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu prea cred. S-au mai facut previziuni, si niciuna nu a fost adevarata nu? SA vedem daca aia cu 2012 o fi laughing

| Dash a răspuns:

Nici eu nu cred.

| helpu a răspuns:

Normal ca nu as vrea. Stii. jumatate din Romi sunt la Roma. Si daca ar fi cutremur la roma.si ar muri romii... apoi romii ar fi specie protejata. Ca mai traiesc cativa prin Romania. Nu sunt rasist! Trebuie sa protejam toate speciile si rasele. Deci. Nu cutremur!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei!happy Nu te mai lua dupa toate spusele de la TV sau ziarehappy. Adica...ce? japonezii au fost alarmati sau au fost instiintati ca va fi un cutremur? NU, asta e ce vorbeste lumea sa faca publicitate degeaba.S-a mai spus ca in Romania intr-o sambata va fi sfarsitul lumii ca nu stiu ce cutremur devastator...mda.si a fostoh go on.Asta se intampla de la Dumnezeu, se intampla atunci cand vrea el, depinde de cum ne comportam noi.Cu atat mai bine,cu atat mai frumos, cu mai multa incredere spre El, totul va fi binehappy