| AvalohAlyn a întrebat:

Am visat în luna februarie că a fost cutremur mare in Romania seara pe la apus)..Credeți ca este posibil sa se adeverească Doamne ferește?
Ce înseamnă visul?

https://www.tpu.ro/......adormi-si/

3 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Visele sunt vise, nu se adeveresc. Nu ai cum sa prezici viitorul. Viitorul inca nu s-a intamplat, si mereu poate fi alterat depinzand de diferiti factori.
Si apropo, aici joaca un rol important si miscarea placilelor tectonice, asa ca un cutremur nu o sa apara din senin, fara vreo explicatie.

| aumih16 a răspuns:

Nu! doamne fereste! nu isi doreste nimeni cutremur ca ala din 1977!

| Florin9Florin9 a răspuns:

Nu înseamnă nimic