| ZamA a întrebat:

Buna TPU

Voi cu v-ati descrie iubitul/iubita voastra?
Ce fel de persoana este?

fundita

3 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Indraznet, glumet, sensibil, iubitor, gelos (mai ales big grin), descurcaret, cu cei 7 ani de acasa etc

| bkmad a răspuns:

Profund si deosebit happy.

| theprettyreckeless a răspuns:

Off. cum sa incep. e un tip dragut, atent cu mine, chiar daca e genul neinteresat, sau nepasator. destul de sincer si glumet insa cateodata poate scoate persoana din sarite.niciodata nu stiu ce am vazut la elhappy. poate personalitatea, timiditatea asemanatoare cu a mea. uneori poate fi foarte nesimtit, inca un defect. poate pot considera ca il cunosc destul de bine, doar au trecut 9 luni oh go on.yeah, asta nu conteaza. totusi, niciun tip nu e perfect. mentalitatea mea e boy=robot. al tau cum e?happy