| anonimul a întrebat:

Hey TPU.voi ce ziceti? sunt eu anormal daca nu am facebook.toata lumea ma bate la cap sa-mi fac facebook chiar si mamalaughing.nu-i vorba ca sunt un izolat.am prieteni si sunt foarte sociabil dar pur si simplu consider ca facebook-ul e o prostie.nui vad rostul.mai sunt dinastia ca mine?laughing (am 16 ani)

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nici eu nu am, care este problema?
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Legiuitoarea a răspuns (pentru ßirGagaWelch):

Bună.
Uite așa, ca să ai tu motiv să te iei de mine.
Mulțumesc!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Nu esti deloc anormal ca nu ai facebook si chiar ca nu ai ce invata de la el...

| IloveME a răspuns:

Da mai sunt! Si stai linistit nu e nimic iesit din comun!
Sunt persoane carora nu le place sa-si faca viata privata!
winking

| Konata a răspuns:

Buna!
Nu baga in seama parerile altora. Tu faci ce vrei cu viata ta, nu trebuie sa te lasi influentata nici de mama ta! Ai dreptate, facebook-ul este o prostie si daca stai cateva zile pe el devii dependenta ca mine.

| neutrino a răspuns:

Facebook-ul este mai mult un viciu care este tare la moda.

| Dariusuu a răspuns:

Tot respectul.

Nu trebuie sa iti faci ca vor alti, e un site de socializare care e o mare tampenie.

| Exilee a răspuns:

Salut! Nici eu nu am facebook si nici nu vreau sa am intrucat nu vreau sa devin dependent de internet. Iesiti frate din casa. Ati vazut vreodata pacificul ( in afara din pozele dupa facebook), de cand sunteti pe lume, ati vizitat Occidentul? Dar orientul?
Facebook-ul ''inrobeste'' lumea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu mai lua în seamă toate prostiile lumii, ce dacă nu ai, nici eu nu am şi nici nu am să-mi fac, mi se pare o mare stupizenie site-ul acela de socializare, sincer!
Te pup!

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Nici eu nu am, deci suntem 2 anormali laughing
stai linistit, nu mi se pare ca pierzi nimic neavand cont acolo!

| FearOfTheDark a răspuns:

Nu-ti face.E o prostie.Mie imi place sa ma mai uit la poze cand n-am ce face, de altfel devine un viciu pentru unii.
Nu inseamna ca nu socializezi(internetul nu e singura modalitate de socializare), doar esti un om cu capul pe umeri.

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Nu e nimic anormal, pur si simplu nu ai, nu e mare lucru.

| yoa23na a răspuns:

Buna da mai sunt dinastia ca tine, facebook e un "drog"si devii forte interesat de el odata ce il ai.e decizia ta ce faci doar ca acolo esti la curent cu ce fac amicii tai.