| Smiiilee a întrebat:

Buna TPU vrea sa am parul cret cum mi-l pot face fara sa merg la cuafor?

Răspuns Câştigător
| AnGeL a răspuns:

Dupa ce iti faci baie te usuci bine cu prosopu dupa care un pic cu feonul (nu foarte mult) iar apoi cand pui capul pe perina o sa iti ghemuiesti tot parul dedesubtul capului, iar a doua zi dimineata esti creata (preferabil e sa pui in aplicare sfatul meu inainte de culcare, seara)

5 răspunsuri:
| MaryaSiAtÂt a răspuns:

Buna.Ti-l poti face cu ondulatorul,dar nu cred ca se mai poarta parul cret,un par drept este mult mai frumos,multe fete il indreapta cu placa ca sa-l aiba drept, asta e parerea meu, dar nu iti impun tie asta fiecare il tine cu vrea! sper ca te-am ajutat.pup. fundita? plzz

| Smiiilee explică:

Tocmai asta e poblema c eu am parul drept si m.am saturat de el... si am si putin asa cret arata mai mare:X

| Deeiutss a răspuns:

Cu un ondulator sau til rotesti cu placa da e mai greu. happy

| loredanadevil a răspuns:

Pai poti sa ti-l faci cu drotu sau sa-ti pui moate eu mil intind cu placa da fiecare cu gusturile lui fundita plizz

| m2n7 a răspuns:

Poţi sa ţil impleteşti...sau sa ţil faci creponat cu placa. sper ca te-am ajutat
funda_