| Ingognito a întrebat:

Am un prieten care vrea sa scape de parul creț. Deci aveți idei cum sa scap de parul cret?

9 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

"Am un prieten care vrea sa scape de parul creț. Deci aveți idei cum sa scap de parul cret?"

Din cate scrie acolo te-ai dat de gol ca tu esti persoana cu parul cret. Solutia ar fi sa te tunzi 0.

| Ingognito explică (pentru Mayhem666):

Bine cum crezi, s-a tuns deja 0 tot creț e

| Mayhem666 a răspuns (pentru Ingognito):

Pai logic, ca tot cret o sa ii creasca, daca asa este in ADN-ul lui, nu are ce sa faca, decat sa il faca cu placa.

| Ingognito explică (pentru Mayhem666):

A incercat degeaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca pana i se duce parul cret, cred ca mai repede o sa-i dispara ideile astea.
Cel mai bine ar fi sa se tunda

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Poate sa scape tunzandu-se foarte scurt sau folosind produse pentru par, sau sa il intinda cu placa.

| LoredanaS19 a răspuns:

Tratamentul cu keratina, e costisitoare dar cel puţin câteva luni va avea parul drept asa cum şi-l doreste

| Bogdan_Pit_1990 a răspuns:

Da,daca are o placa de par sa sil faca fir cu fir si sa si faca cu tiaptanul cum vrea poate o sa ii stea!

| ehster a răspuns:

Sal indrepti