| alinaina96 a întrebat:

Buna TPU vreau niste sfaturi
e ziua iubitului meu peste 2 saptamani si nu stiu ce sa-i fac cadou ma poate ajuta cineva

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

O esarfa http://www.zara.com/......ED%20SNOOD sau un medalion http://www.crownfashion.ro/cumpara/medalion-cu-semnul-p%c4%83cii-672307 sau un tricou cu ceva haios scris pe el.

| RandomGirl a răspuns:

Pai in primul rand de cat sunteti impreuna? Este o relatie serioasa?
Daca da te-as sfatui sa ii faci tu ceva manual o scrisoare, ceca dragut, gen 100 de motive pentru care te iubesc, un album cu voi etc.
Daca nu vrei sa te implici atat de mult sau nu vrei sa pari ca "il sufoci" poti opta pentru ceva folositor pentru el. Fii atenta la ce si-ar dori el sau ce necesitati are, nu are rost sa ii cumperi ceva care nu o sa foloseasca. Incearca sa il intrebi ce si-ar dori cu diverse pretexte, de ex de craciun ce si-ar dori? Daca nu il cunosti atat de bine ca sa iti dai seama ce sa ii iei intra in vorba cu prietenii/prietenul lui cel mai bun sa te ajute.
Cadouri clasice ar fi:
-imbracaminte(tricou, simplu sau cu un desen ce il reprezinta, o esarfa etc);
-accesorii(ceas, bratari etc);
- produse cosmetice(seturi de barbati de la avon de ex, un parfum);
Tu stii cel mai bine ce ar trebui sa ii cumperi, noi nu il cunoastem deci putem sa iti dam doar idei.
Multa bafta!happy