| Larisaaaaaaaa133 a întrebat:

Buna TPU happy! Vreau niste status`uri de fericire de nepasare. URGENT :-s, dau fundita promit laughing.hee heehee heehee heelove struck

Răspuns Câştigător
| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

O sa iubesc ce.mi place . O sa uit ceea ce ma doare .

Las in spate amintiri ce dor,n.am nevoie de aripi sa zbor !

Ti.a promis stiu ! Te.a mintit stiu ! El o sa regrete cand e prea tarziu !

Prietenii cei mai buni sunt cei dupa care nu poti pune virgula, ci punct love struck

Aproape tot se iarta dar nimic nu se uita .

Atunci cand vei vrea sa ma ranesti, adu.ti aminte ca ai facut.o deja .

Cu greu urâm ce am iubit cu adevarat .

True love story never ends .

Vreau sa.i fac sa zambeasca pe cei care au plans si sa.i uit pe cei care m.au uitat .

Iar cateodata nu.mi permit s.arat cat de mult ma doare .

Ceea ce obtsin usor . N.are nicio val0are .

Stelele nu cauta sa fie faimoase, ele doar stralucesc ...

N.ai sa schimbi nimic din ce nu se poate sterge .

Hai sun.o tu, spune.i ca ti.e gol sufletu . Ca atunci cand a plecat a luat cu ea totu !

E felul tau de a fi, sa ma faci sa te iert mereu .

Si chiar iti multumesc . Ca m.ai facut sa vad ca nu esti ce.mi doresc !

Nu plange dupa un baiat. Lasa`l pe el sa planga dupa tine. Ca fetele ofera si iarta. Da' baietii primesc si uita.

Nimeni n-o sa iti explice ce e dragostea ... Asta singur intr.o zi de vara.o vei afla .

Zambetu' meu e din nou colorat . Am trecut peste tot ce mi s.a intamplat .

Dã.mi sansa sã fac tot ce ieri n.am fãcut . îmi pare rãu, n.am pretsuit si . am pierdut .

Priveste ceru'. uita de belele. eu am plecat cu gandu' la tine. nu la ele .

Orgoliul se afla în noi ca o forta a raului .

Apoi a venit ea si te.a iubit cu ochii ei frumosi de fata rea !

Nu te îngrijora daca un baiat îti spune "te sun eu" si nu suna . Poti sa fii sigura ca n.a uitat, nu ti.a pierdut numarul, n.a murit . Pur si simplu n.a vrut sa te sune !

În continuare te tin aproape ca la început .

Daca l.as putea avea în fata timp de o secunda pe cel caruia îi daruiam toate lacrimile mele în urma cu ceva timp, nu as putea sa îi spun decât : M.am vindecat de tine !

Acum ecoul tau îti spune asa : chiar daca ai puterea sa ascunzi ti.e dor de ea !

El s.a apropiat de ea, si.a bagat mâna în parul ei de la ceafa, a izbit.o de usa, apoi a sarutat.o pe coltul gurii .

Dintre toate pustoaicele eu ti.am mâncat zilele ! love struck

Pierduta în bratele lui . Ce acum nu ma mai înconjoara .

Iti e dor de mine, am dreptate ? Pentru ca atunci când ai fost cu mine, am trecut prin toate !

Uita.te în ochii mei si adu.ti aminte ce iubesti .

Ca impreuna trecem peste tot. Ca o prietenie trece si prin FOC .

Numele tau este scris pe fiecare lacrima ...

Cand mergi - defapt stai ... Cand iubesti - normal urasti ... Visezi - dar defapt traiesti .

Si cu toate c.a pus punct, spunand ca s.a terminat . Sufletul ii va sopti in gand: "nu am uitat" .

Iar pe tine, pe tine, pe tine te urasc !

In aceasta vara hai sa fim niste straini, si poate voi invata sa te iubesc mai putin .

Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa.ti schitzeze un zambet atunci cand esti trist .

Zambeste.n fata raului si nu va avea nicio putere . happy

Asa e si asa va fi mereu - o fata buna langa un baiat rau .

Uita.te la ea, ce firava pare ... Dar uita.te in sufletul ei cate are ! ...happy

Fiecare lucru are vremea potrivita si fiecare varsta are nebunia ei de.o clipa . love struck

Amintirea e singurul drum pe care te poti intoarce in trecut / love struck !

Ea este pentru unu' . ! Nu o pot avea doi . Dar face ca intre cei doi sa se nasca un razboi . love struck

Ca o pata pe camasha, totul se scurge .

Astazi, un suflet plin de fericire, maine plange . sad

Sentimentul e inca viu si se mentine si in mine . happy

In ochii tai citesc fericirea . corpul tau e romanul care imi explica iubirea .

As vrea sa clarific lucrurile un pic . poti sa ai toti banii din lume, daca nu ai prieteni . nu ai nimic !

Adio ! Am rezistat cat am putut . desi mi.e foarte greu . o sa o iau de la inceput .

In povestea noastra tu esti vinovat . ai pierdut un joc in care ai trisat ! sad

Ai un mod de a veni usor la mine si cand iei, iei tot ce e mai bun din mine ;x !

Impreuna sti ca dam bine in poza !

Dar totul este trecator, nimic nu.i vesnicie...

Fata ce frumoasa esti si cand plangi si cand zambesti .

Nu e ca o stea . E chiar o stea ! Ce te lumineaza cum vrea ea .

Sunt o copila ciudata ... Ce vrea mereu sa fie mereu imbratisata !

Si n.am nevoie de gloss, ca am zâmbetul pe buze !

Pastrezi secretu.n tine, stiu ca ma iubesti .

Nu e ca in filme, e putsin mai bine !

Lacrimile tale numai au de mult efect asupra mea .

Pata pe care o lasa o singura minciuna nu poate fi stearsa de o suta de vorbe adevarate .

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| crynutza34 a răspuns:

Buna! Poti intra aici http://statusuri.jmechera.net/search/fete. si iti alegi tu. sper ca este ceea ce vrei tu pa'pa