| beea_9797 a întrebat:

Vreau status de nepasare dau fundita:*:*:**:

6 răspunsuri:
| ćůρĸåćåĸę a răspuns:

Unele persoane imi raman mereu in suflet oricat ar gresiioh go on

| JellyMania a răspuns:

Manifest! respect for Guess Who and B. U. G. Mafia.

| rucsy_7574 a răspuns:

Trec peste tine daca nu am incotro

Grupul fetelor singure saluta fraierele care inca mai incearca sa inteleaga barbatii laughing asta imi place si mie

Spune`i Stop cand te streseaza, explica`i cand exagereaza Nu intelege? Abereaza? Spune`i PA si se calmeaza laughing

Stii ce ne desparte acum? Indiferenta mea e mai presus decat mandria ta!

Tu ca mine nu mai gasesti eu ca tine nu mai caut!

Iti faci atatea planuri nu ma mai include aceea veche EU nu te mai aude!

Vi. pleci... mi`e tot una va fi altu in loc tau intotdeauna!

Nu am pierdut nimic. iar daca am pierdut ceva consider ca am pierdut ceea ce nu imi trebuia!

Sper ca is ok. big hug

| rucsy_7574 a răspuns:

Grupul fetelor fara obligatii saluta fraierele care inca mai incearca sa inteleaga barbatii. (asa era greseala amea scuze )

| KidDo_4008 a răspuns:

Crezi ca-mi pasa ce ai? Oricum nu te respectwinking. ai ambalaju` misto. da` continutu` e infect oh go on

Faci planuri?
Nu ma includewinking
Cuvintele sunt surde
Acel vechi ` eu`
Nu te mai audewinking
Imi tot repeti ca tu nu esti ca ei. ca tii la mine si vrei sa ma cuceresti! imi pare rauwinking. da` stiu de fapt ce vrei happy. te prefaci. si ma plictisestiwinking!
Comparandu`te cu mine. chiar te crezi perfect?

Degeaba incerci sa schimbi ceva.
Te doare. ramai doar o eroarewinking

De ce sa plang? suflete si inimi stiu si eu sa frang!winking

Nu judec pe nimeni. le dau direct o sentinta durawinking

Eu stiu sa`nchei cand trebuie. tu nu stii sa te opresti! Am spus : Viata e scurta! tu dc o lungesti?

Imi place ce vrajeala conduci. da` pune frana ca te lovestiwinking

Vretzi sa faceti ceva pentru mine big grin? Faceti infarctwinking!

Tu suferi de smecherie? de fapt boala ta se numeste prostie happy

Speranta`i cea mai mare curva. care exista pe acest pamant. traieste cu fiecare. si totsi traim cu ea in gandwinking

N`am ce spune cand totu` la tine se rezolva prin glume oh go on

Si stie ca nu`mi face bine
Dar orgoliu lui e mai presus decat iubire oh go on!

Tu vrei sa`mi fi model in viata?! Ai tupeu laughing

M`ai vandut cand ai avut ocazia. eu nu te vand, te dau degeabawinking

Lasa`ma sa fiu eu!

ne-am indragostit ca draq. tu de mine, eu de altu 

Si te inteleg. sau macar incerc sa ma prefac. m`am saturat sa aud mereu "Imi Pare Rau N`am Sa Mai Fac"

Iubitule. Hainele si bijuteriile mi le cumpar singura! De la tine vreau doar Respectwinking. si ca sa stii daca ai nevoie numai sunt aici. strig`o pe zdreanta ta. poate ea isi face grijiwinking!

Respectul e ceea ce primesti pentru ceva ce faci bine. Deci din respect. Ma pis p tinewinking!

Am tot ce`mi doresc. am imaginatie!

Vin de pe un taram ciudat. nu stiu sa plang si nu inteleg dragostea!
Nu`mi ajungi prin inima nici daca-mi intrii prin venewinking

Va veni vremea cand vom vorbi din nou. eu o sa rad de multe. tie o sa-ti para rau!

Nu ma critica, nu ma judeca, nu ma cataloga. m`ai alungat si acum zici ca eu nu te-am iubit!

Primesti acest mesaj de despartire pentru ca ai fost prima mea iubire si am vrut sa te fac fericit. Iti doresc sa ai parte de toata suferinta mea si sa o traiesti inzecit

| ewgy a răspuns:

Nu te'am uitatsad da' m-am obisnuit fara tine devil

in mintea mea nu e urma de regula impusa, decat de dorinta distrusa si facuta cenusa

eu, gasesc de toate in nimic, p qnd u. nimic in toate

pastrez doua minti într-una, copilul din mine se tine de sotii-ntr-una.

Invincibili impreuna, invizibil dar nu-i pierd urma. Pe el il pastrez intotdeauna!