| LaryA a întrebat:

Buna TPU... vreau niste statusuri calumea: funny, cool.etc.
Pentru cele mai bune FUNDA happy

Si fara citate si statusuri de dragoste big grin

Răspuns Câştigător
| Patricia96 a răspuns:

[; x] N`am impresii`n cap`batting eyelashes! Nu sunt figuranta`winking! Si daca` esti cumva` de alta` parere`. Chiar` nu ma intereseaza` punctu` tau de vedere`laughing![; x]

Toate femeile, ce *** se cred neveste, daca au stat o noapte dedesubt si doua peste big grin *

Şi acum mi se pare firesc să plâng înainte să zâmbesc. [R]

Momentele frumoase nu le simţi atunci când le trăieşti, dar le regreţi atunci când ţi le aminteşti. happy [R]

Continuă să faci pe proasta, că o faci bine! Chiar dacă-l ai lângâ tine, rămâi cu resturi de la mine! :* [R]

Peste câţiva ani vei fi dezamăgit din cauza lucrurilor pe care nu le-ai făcut, nu din cauza celor pe care le-ai făcut. oh go on [

Nu am nevoie de un bărbat perfect care să fie dorit de orice femeie. Am nevoie de un bărbat, a cărui perfecţiune să o văd doar eu.batting eyelashes [s

Mă întreb dacă există măcar o persoană care se uită la mine și spune " Ce frumoasă e! " [s]

#. Invidia oamenilor hranește orgoliul unei femei. happy

fata are 6 zambete, stiai? Unul cand rade pentru ca ceva o amuza cu adevarat si altul cand zambeste doar din politete. Unul cand nu e comoda si altul cand rade de tine. Unul cand cineva o surprinde si altul cand se gandeste la El ♥. [R]

Vor trece destule femei prin patul tau care iti vor incalzi trupul, dar nu si inima. happy [R

#. Respect, unui băiat care spune : Fără ea nu pot, nu sunt eu! ♥ [s]

Uite, zboor! Peste tarfe si parierile lorr.

funda?

1 răspuns:
| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute